logo BIP UG Tworóg
Wybierz język: PL DE CZ EN
A A A

Aktualności

01.03.2016r.

Konferencja - efektywność energetyczna

Izba Przemysłowo- Handlowa w Tarnowskich Górach wraz z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach organizuje konferencję na temat efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach, w dniu 16 marca 2016 roku, w Kompleksie Zamkowym – Centrum Sztuki i Rzemiosła Dawnego w Tarnowskich Górach.


Na konferencji, zostaną poruszone kwestie, związane z tematem konferencji. Między innymi będzie mowa o źródłach odnawialnych, zewnętrznych źródłach finansowania na proekologiczne inwestycje. Poruszone zostaną tematy oddziaływania przedsiębiorstw na środowisko oraz przedstawione zostaną rozwiązania dla wsparcia przedsięwzięć w zakresie niskoemisyjnej i zasobooszczędnej gospodarki, a także chcemy przedstawić ekonomiczne aspekty ochrony środowiska przez przedsiębiorców.

Wydarzeniem towarzyszący dla organizowanej, w tym dniu konferencji są Targi Efektywności Energetycznej i Odnawialnych Źródeł Energii.

Jako organizacja samorządu gospodarczego, chcemy rozwijania współpracy między firmami, gminami i nauką, umożliwiamy wymianę doświadczeń oraz tworzenia warunków korzystnych dla prowadzenia działalności gospodarczej. Mamy także na uwadze zmiany, jakie zachodzą w naturalnym środowisku i chcemy współdziałać przy ograniczaniu negatywnego oddziaływanie przedsiębiorstw na środowisko.

Wstęp na konferencję oraz targi jest bezpłatny.

Serdecznie wszystkich zachęcamy do wzięcia udziału w tych wydarzeniach!