logo BIP UG Tworóg
Wybierz język: PL DE CZ EN
A A A

Samorząd / Rada Gminy

SKŁAD RADY GMINY TWORÓG 2014 - 2018

Nazwisko i imię Status Miejsce zamieszkania
ZIOB Łukasz Przewodniczący Rady Gminy Boruszowice
PROFUS Waldemar Radny Brynek
CHMIEL Henryk Radny Tworóg
CYBA Kornelia Radny Wojska
CZIERPKA-BROL Beata Wiceprzewodniczący Rady Hanusek
GŁOWACKA Renata Radny Koty
KASZUBA Janusz Radny Brynek
ŁUCZAK Marian Radny Boruszowice
RABCZYŃSKA Kornelia Radny Tworóg
ROZBICKA Zofia Radny Koty
SOBANIA Jan Radny Tworóg
SUS Lucjan Radny Świniowice
SZOTEK Grzegorz Radny Połomia
WITEK Andrzej Radny Nowa Wieś Tworoska
WRÓBEL Piotr Radny Tworóg

KOMISJE:
  • Komisja Rewizyjna (zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Tworóg nr I/3/2014)
  • Nazwisko i imię
    Funkcja
    SUS Lucjan
    Przewodniczący
    CZIERPKA-BROL Beata
    Zastępca Przewodniczącego
    SZOTEK Grzegorz Sekretarz
    GŁOWACKA Renata Członek
    WRÓBEL Piotr Członek

  • Komisja Budżetowa (zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Tworóg nr I/4/2014)
Nazwisko i imię Funkcja
ROZBICKA Zofia Przewodnicząca
CYBA Kornelia Zastępca Przewodniczącej
KASZUBA Janusz Sekretarz
ŁUCZAK Marian Członek
SOBANIA Jan Członek

  • Komisja Komunalna (zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Tworóg nr I/5/2014)
Nazwisko i imię
Funkcja
SOBANIA Jan Przewodniczący
CZIERPKA-BROL Beata Zastępca Przewodniczącego
WRÓBEL Piotr Sekretarz
ROZBICKA Zofia Członek
PROFUS Waldemar Członek

  • Komisja Statutowa i Wpisu do Gminnej Księgi Zasług (zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Tworóg nr I/7/2014)
Nazwisko i Imię
Funkcja
CZIERPKA-BROL Beata Przewodnicząca
WITEK Andrzej Zastępca Przewodniczącej
RABCZYŃSKA Kornelia Sekretarz
GŁOWACKA Renata
Członek
ZIOB Łukasz Członek

  • Komisja d/s Społecznych (zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Tworóg nr I/8/2014)
Nazwisko i imię
Funkcja
CYBA Kornelia Przewodnicząca
RABCZYŃSKA Kornelia Zastępca Przewodniczącej
SZOTEK Grzegorz Sekretarz
CHMIEL Henryk Członek
ZIOB Łukasz Członek

  • Komisja Rozwoju, Inwentaryzacji i Rolnictwa (zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Tworóg nr I/6/2014)
  • Nazwisko i imię
    Funkcja
    WITEK Andrzej Przewodniczący
    KASZUBA Janusz Zastępca Przewodniczącego
    ŁUCZAK Marian Sekretarz
    SUS Lucjan Członek
    PROFUS Waldemar Członek