Urząd Gminy Tworóg, ul. Zamkowa 16, 42-690 Tworóg, tel. (32) 285-74-93, fax. (32) 285-74-14, gmina@tworog.pl

Sołectwa

Boruszowice
czytaj więcej

Boruszowice

sołtys: Łuczak Marian, telefon: 697-485-702

e-mail: luczak.marian@rada.tworog.pl

Statut sołectwa Hanusek i Boruszowice

Brynek
czytaj więcej

Brynek

sołtys: Pryk Iwona, telefon: 697-578-751

e-mail: pryk.iwona@soltys.tworog.pl

Statut sołectwa Brynek

Hanusek
czytaj więcej

Hanusek

sołtys: Łuczak Marian, telefon: 697-485-702

e-mail: luczak.marian@rada.tworog.pl

Statut sołectwa Boruszowice i Hanusek

Koty
czytaj więcej

Koty

sołtys: Wandzik Adam, telefon: 502-317-251

e-mail: wandzik.adam@soltys.tworog.pl

Statut sołectwa Koty

Mikołeska
czytaj więcej

Mikołeska

sołtys: Albin Szram, telefon: 602-415-220, (32) 284-68-35

e-mail: szram.albin@soltys.tworog.pl

Statut sołectwa Mikołeska

Nowa Wieś Tworoska
czytaj więcej

Nowa Wieś Tworoska

sołtys: Mika Regina, telefon: 512-172-982

e-mail: mika.regina@soltys.tworog.pl

Statut sołectwa Nowa Wieś Tworoska

Połomia
czytaj więcej

Połomia

sołtys: Stefan Paś, telefon: 503-132-223

e-mail: pas.stefan@soltys.tworog.pl

Statut sołectwa Połomia

Świniowice
czytaj więcej

Świniowice

sołtys: Skowronek Patrycja, telefon: 500-474-642

e-mail: skowronek.patrycja@soltys.tworog.pl

Statut sołectwa Świniowice

Tworóg
czytaj więcej

Tworóg

sołtys: Byszewska Gertruda, telefon: 886-221-345, (32) 284-66-50

e-mail: byszewska.gertruda@soltys.tworog.pl

Statut sołectwa Tworóg

Wojska
czytaj więcej

Wojska

sołtys: Siwiec Jan, telefon: 511-952-152, (32) 284-71-50

e-mail: siwiec.jan@soltys.tworog.pl

Statut sołectwa Wojska

Kalendarz

Wybierz datę i sprawdź co (będzie) działo się w tym dniu w naszej gminie: