logo BIP UG Tworóg
Wybierz język: PL DE CZ EN
A A A

Aktualności

Podpisanie umowy - PONE

W dniu 17.08.2018r została zawarta w Katowicach umowa dotacji pomiędzy Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach a Gminą Tworóg dotycząca dofinansowania zadania pod nazwą: „Realizacja programu ograniczenia niskiej emisji na terenie Gminy Tworóg na rok 2018”

czytaj więcej
04.09. 2018r.
dodane przez: S.D.

Stypendia dla uczniów

Lista uczniów którym zostało przyznane stypendium Wójta Gminy Tworóg za wyniki w nauce oraz szczególne osiągnięcia w dziedzinie nauki sztuki lub sportu za rok szkolny 2017/2018

czytaj więcej
24.08. 2018r.
dodane przez: S.D.

Ostrzeżenie o pokazie sztucznych ogni w Brynku

Urząd Gminy w Tworogu uprzejmie informuje, że w dniu 25 sierpnia 2018 roku w plenerach pałacu w Brynku odbędzie się kolejna uroczysta Gala Izby Przemysłowo – Handlowej w Tarnowskich Górach. W czasie trwania Gali przewidywany jest pokaz sztucznych ogni w związku z tym prosimy właścicieli zwierząt o zabezpieczenie swoich podopiecznych w czasie pokazu fajerwerków.

21.08. 2018r.
dodane przez: S.D.

Podpisanie umowy - termomodernizacja OSP Koty

W dniu 17.08.2018r została zawarta umowa pomiędzy Gminą Tworóg a Konsorcjum Firm „POLTERM Sp. z o.o.-lider z siedzibą w Tarnowskich Górach przy ul. Kopalnianej 60, 42-605 Tarnowskie Góry oraz PPHU Instal-Budotech Jan Gorol-członek konsorcjum z siedzibą przy ul. Częstochowskiej 38c, 42-287 Lubsza” dotycząca wykonania inwestycji pn: „TERMOMODERNIZACJA BUDYNKÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ NA TERENIE GMINY TWORÓG – Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Kotach”

czytaj więcej
17.08. 2018r.
dodane przez: S.D.

Podpisanie umowy - termomodernizacja

W dniu 07.08.2018r została zawarta umowa pomiędzy Gminą Tworóg a Wykonawcą tj. „Firmą ZAW-BUD z siedzibą w Busko-Zdrój przy ul. Moniuszki 10” dotycząca wykonania inwestycji pn.: „TERMOMODERNIZACJA BUDYNKÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ NA TERENIE GMINY TWORÓG” w tym:
- Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Boruszowicach;
- Termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Tworogu;
- Termomodernizacja budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Tworogu;
- Termomodernizacja budynku LKS Orzeł Koty;
- Termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Świniowicach;
- Termomodernizacja budynku Przedszkola w Wojsce.

czytaj więcej
17.08. 2018r.
dodane przez: S.D.

Wybory samorządowe - 21 października 2018r.

Informujemy, że wszelkie informacje dotyczące wyborów samorządowych są dostępne:

Informacje dotyczące działalności komitetów wyborczych są dostępne na stronie PKW:
http://pkw.gov.pl/773_Komitety_wyborcze

16.08. 2018r.
dodane przez: S.D.

Zawody spławikowe

Urząd Gminy w Tworogu wraz z Polskim Związkiem Wędkarskim – Koło Nr 116 Brynek, zaprasza wszystkich wędkarzy z Gminy Tworóg, na zawody spławikowe, które odbędą się w dniu 25 sierpnia br. (sobota).

czytaj więcej
16.08. 2018r.
dodane przez: S.D.

Podpisanie umowy na budowę kanalizacji w Nowej Wsi Tworoskiej

W dniu 07.08.2018r została zawarta umowa pomiędzy Gminą Tworóg a Wykonawcą tj. "Firmą INSBUD Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie, przy ul. Przemysłowej" dotycząca wykonania inwestycji pn.: „BUDOWA SIECI KANALIZACJI SANITARNEJ PODCIŚNIENIOWEJ W MIEJSCOWOŚCI NOWA WIEŚ TWOROSKA WRAZ Z POMPOWNIĄ PRÓŻNIOWO – TŁOCZNĄ I RUROCIĄGIEM TŁOCZNYM ”

czytaj więcej
14.08. 2018r.
dodane przez: S.D.

Europejski Znak Jakości Zarządzania w Samorządzie Terytorialnym dla powiatu tarnogórskiego

Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach przystąpiło do programu Europejskiego Znaku Jakości Zarządzania w Samorządzie Terytorialnym i ubiega się o ustanowiony przez Radę Europy, Europejski Znak Jakości Zarządzania w Samorządzie Terytorialnym, w skrócie ELoGE.

Jednym z elementów procesu weryfikacji poziomu jakości zarządzania w jednostce samorządu jest pozyskanie opinii mieszkańców na temat działań podejmowanych przez samorząd i efektów realizacji usług publicznych.

W tym celu koniecznym jest zapewnienie wypełnienia on-line anonimowej ankiet przez odpowiednią liczbę mieszkańców powiatu. Ankieta dostępna jest pod adresem: http://www.sprawnypowiat.pl/Tarnogórski

13.08. 2018r.
dodane przez: S.D.

Uroczystości 300-lecia Parafii Koty

W imieniu proboszcza parafii Koty - dziekana dekanatu toszeckiego Marcina Kwoczała oraz Gminy Tworóg serdecznie zapraszamy na uroczystości związanie z 300-leciem powstania Parafii w Kotach.

06.08. 2018r.
dodane przez: S.D.

przeglądaj archiwalne Aktualności