logo BIP UG Tworóg
Wybierz język: PL DE CZ EN
A A A

Aktualności

Zgromadzenie Zarządu Spółki Wodnej

Zarząd Spółki Wodnej w Połomii zwołuje Walne Zgromadzenie Członków w dniu 13 maja - I termin, 20 maja - II termin.

czytaj więcej
09.05. 2014r.
dodane przez: S.D.

Bezpłatne szkolenia

Zapraszamy oraz zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych szkoleń dla właścicieli oraz pracowników, którzy działają w sektorach gastronomii oraz hotelarstwa.

czytaj więcej
01.05. 2014r.
dodane przez: S.D.

XLIII Sesja Rady Gminy

W dniu 12 maja 2014 roku o godz. 13.00 w Sali Posiedzeń Urzędu Gminy odbędzie się 43 sesja Rady Gminy Tworóg.

czytaj więcej
01.05. 2014r.
dodane przez: S.D.

Informacja - 2 maja

W dniu 2 maja 2014 r. (piątek) Urząd Gminy będzie nieczynny.

29.04. 2014r.
dodane przez: S.D.

Projekt - Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Tworóg

Wójt Gminy Tworóg informuje o przedłużeniu rekrutacji Beneficjentów do dnia 30.04.2014 r. do projektu pn. „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Tworóg” Biuro projektu:Siedziba Urzędu Gminy Tworóg przy ul. Zamkowej 16 w Tworogu pokój 111

czytaj więcej
18.04. 2014r.
dodane przez: S.D.

Wesołych Świąt !

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny oraz wesołego Alleluja życzą : Przewodnicząca Rady - Maria Łukoszek, Wójt Gminy Tworóg - Eugeniusz Gwóźdź wraz z Radnymi oraz Pracownikami Urzędu Gminy Tworóg

16.04. 2014r.
dodane przez: J.L.

XLII Sesja Rady Gminy

W dniu 31 marca 2014 roku o godz. 13.00 w Sali Posiedzeń Urzędu Gminy odbędzie się 42 sesja Rady Gminy Tworóg.

czytaj więcej
24.03. 2014r.
dodane przez: S.D.

Gmina Tworóg Dawniej

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do włączenia się do akcji zbierania starych fotografii z terenu naszej Gminy, w ramach projektu „Pielęgnacja tradycji, śląskich korzeni oraz historii obszaru obecnej Gminy Tworóg poprzez wydanie albumu z fotografiami”. Efektem końcowym będzie wydanie albumu z najciekawszymi zdjęciami. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. Włączyły się do niego wszystkie szkoły z naszego terenu. Prosimy całe rodziny o wspomożenie akcji. Efekt będzie bardzo ciekawy i wart zachodu. Może w zakątkach domowych archiwów znajdzie się chociaż jedno ciekawe zdjęcie (mile widziana również większa ilość). Album będzie przedstawiał życie mieszkańców Gminy Tworóg sprzed lat oraz jej architekturę.

czytaj więcej
07.03. 2014r.
dodane przez: J.L.

Gimnazjum w Brynku w "Konkursie Wiedzy Przyrodniczej"

Ośrodek Edukacyjny Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego w Kalinie wspólnie ze Stowarzyszeniem SOPEL oraz Lokalną Grupą Działania Spichlerz Górnego Śląska zorganizował konkurs wiedzy, który przeznaczony był dla uczniów szkół gimnazjalnych z terenu działalności LGD. 

Gimnazjum w Brynku dostało się do finału, gdzie zajęło 3 miejsce. Gratulacje naszym gimnazjalistom, oprócz zacnych gości złożył obecny na finale Zastępca Wójta Gminy Tworóg - Klaudiusz Wieder. Nasi gimnazjaliści mają na swoim koncie wiele sukcesów w różnych konkursach. Jesteśmy z nich bardzo dumni.

czytaj więcej
24.03. 2014r.
dodane przez: J.L.

Rekrutacja do projektu

Wójt Gminy Tworóg informuje o rozpoczęciu rekrutacji beneficjentów do projektu pn. „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Tworóg”.

czytaj więcej
10.03. 2014r.
dodane przez: S.D.

przeglądaj archiwalne Aktualności