logo BIP UG Tworóg Logo UE
Zmień język: PL DE CZ EN

Aktualności

30.03.2021r.

Marka Turystyczna - sieć Ekomuzea

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków Gminy Tworóg, do wzięcia udziału w konkursie „Miejsca warte odwiedzenia na terenie LGD Leśna Kraina Górnego Śląska.” Konkurs jest realizowany w ramach międzynarodowego projektu współpracy "Marka Turystyczna – sieć Ekomuzea".
Wśród nadesłanych zgłoszeń zostanie wytypowanych 16 zwycięzców, z których każdy otrzyma nagrodę wartą 300 zł. Bon o tej wartości do zrealizowania w sklepie MARTES SPORT. Łączna pula nagród wynosi 4 800 zł. 


CEL KONKURSU:
Celem konkursu jest poszerzenie bazy ciekawych i atrakcyjnych miejsc naszego regionu znajdującej się na stronie: www.ekomuzea.pl.
Wraz z organizatorem konkursu - LGD "Leśna Kraina Górnego Śląska" zachęcamy mieszkańców Gminy Tworóg do aktywnego uczestnictwa w tworzeniu wyjątkowego miejsca w sieci, które gromadzi informacje o naszej wspaniałej okolicy - obszarze działania "LGD Leśna Kraina Górnego Śląska” - w tym Gminy Tworóg. 
Z całą pewnością znacie miejsca w naszej gminie, których jeszcze nie ujęto na stronie www.ekomuzea.pl
Ciekawa trasa rowerowa? 
Mało uczęszczany park? 
Zachwycający kościół? 
A może niezwykły punkt z rzemiosłem regionalnym? 
Pochwal się, co lubisz w Twojej okolicy!
CO NALEŻY ZROBIĆ? 
Wejdź na stronę: www.ekomuzea.pl i upewnij się, że miejsce, które chcesz opisać nie znajduje się już wśród zasobów portalu. Opisz i zrób zdjęcie wybranego przez Ciebie miejsca (opis na około 500 znaków). Pobierz i wypełnij Kartę zgłoszeniową do konkursu ze strony:www.lesnakrainalgd.pl i wraz z załącznikami wyślij na adres mailowy: mail biuro@lesnakrainalgd.pl lub m.morcinek@lesnakrainalgd.pl. 
Brak ograniczenia ilościowego. 
Konkurs trwa do 9.04.2021 r. 
Komisja konkursowa wyłoni 16 laureatów. 
Ogłoszenie wyników konkursu w dniu 23.04.2021 r. 
Nagrodą w konkursie jest bon zakupowy o wartości 300 zł, do zrealizowania w wybranym przez komisję konkursowym sklepie - MARTES SPORT. 
Łączna pula nagród to 4 800 zł.
Wszystkie gminy objete konkursem - prosimy o opis miejsc tylko z tych terenów: Ciasna, Herby, Kalety, Kochanowice, Koszęcin, Krupski Młyn, Miasteczko Śląskie, Pawonków, Pilchowice, Pyskowice, Rudziniec, Sośnicowice, Toszek, Tworóg, Wielowieś, Zbrosławice. 
Proszę pamiętać, aby w treści opisu dodać klauzulę:„Oświadczam iż, zapoznałem się z zasadami uczestnictwa w Konkursie wskazanymi w Regulaminie oraz akceptuję te zasady. Oświadczam, że Uczestnik Konkursu, którego reprezentuję spełnia wszystkie warunki uczestnictwa w Konkursie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych osobowych Uczestnika Konkursu, którego reprezentuję, dla celów związanych z uczestnictwem w Konkursie.” To co? Zaczynamy zabawę?Powodzenia! Regulamin konkursu znajdziecie tutaj:https://lesnakrainalgd.pl/.../konkurs-na-miejsca-warte...
Dodatkowe informacje są dostępne na stronie : LGD "Leśna Kraina Górnego Śląska" - link do pobrania tutaj