logo BIP UG Tworóg Logo UE
Zmień język: PL DE CZ EN

Aktualności

17.04.2013r.

Rajd Silesia 2013

ZHP Chorągiew Śląska (organizator wiodący) wraz z współorganizatorami ( w tym Wójt Gminy Tworóg - Eugeniusz Gwóźdź), zapraszają do udziału w Rajdzie Silesia.
Uczestnikami rajdu mogą być : patrole harcerskie oraz grupy rodzinne i młodzieżowe z terenu całego kraju i z zagranicy. Można wziąć udział w jednej z pięciu tras o zróżnicowanym programie i konwencjach dla każdej grupy wiekowej. Wystarczy tylko zebrać grupę swoich przyjaciół i wysłać zgłoszenie do 6 maja 2013 roku na wybraną przez Was trasę Rajdu Silesia 2013.

Regulamin do pobrania tutaj.


Pozwólcie sobie odkryć tajemniczy Śląsk, który poza podziemnymi sztolniami czy kopalniami, z pewnością zadziwi Cię gotyckimi zamkami, jednymi z najstarszych kościołów w Polsce, średniowiecznymi miastami, majestatycznymi posiadłościami dawnych rodów tych ziem oraz dzikimi ostojami przyrody. To wszystko z pokładu kajaku, pociągu czy kolei wąskotorowej, w przygotowanych specjalnie na to wydarzenie nowoczesnych programach fabularnych o nurcie turystyki aktywnej i questingu. 

Tylko tutaj poznasz: prawdziwy zapomniany już charakter Śląska, jego kulturę, ludzi i nowych przyjaciół. Zostań prekursorem, który odkryje Śląsk na nowo! Rajd Silesia 2013, szczegółów szukaj na www.rajdsilesia.pl, śledzić nas możesz również na "facebooku"