logo BIP UG Tworóg Logo UE
Zmień język: PL DE CZ EN

Aktualności

20.07.2017r.

Gala Izby Przemysłowo-Handlowej w Tarnowskich Górach 2017

W dniu 26 sierpnia 2017 r. o godz. 17.00 w plenerach Pałacu w Brynku odbędzie się Gala IPH 2017, podczas której zostanie rozstrzygnięty Finał Konkursu „Kruszec Biznesu”. Konkurs Kruszec Biznesu to jedyne w swoim rodzaju wyróżnienie na naszym terenie przyznawane przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Tarnowskich Górach, aby uhonorować najlepsze firmy regionu, które w minionym roku odniosły sukces rynkowy i mogą poszczycić się dobrymi wynikami finansowymi.


Nagroda Kruszec Biznesu jest przyznawana od 2001 r. przez niezależną Kapitułę, składającą się z uznanych autorytetów naukowych związanych z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach oraz Uniwersytetem Warszawskim. Od 2008 r. jest ona przyznawana w następujących kategoriach: firma roku, usługa roku, produkt roku, firma rodzinna i innowacyjność roku. Specjalną nagrodą, która zostanie wręczona na Gali IPH będzie ,,Kruszec Biznesu z Diamentem’’. Wyróżnienie to jest przyznawane spośród wszystkich, dotychczasowych laureatów Konkursu ,,Kruszec Biznesu’’ i nagradza najbardziej wartościowe firmy o mocnej i ugruntowanej pozycji na rynku. Po raz pierwszy zostało ono wręczone w 2009 r., z okazji 15-lecia istnienia Izby Przemysłowo – Handlowej w Tarnowskich Górach. Dodatkowo wręczone zostaną nagrody – statuetki: „Śrybny Gwarek”, „Spiżowy Jorg”, „Dąb Biznesu” i „Złota Gracja Biznesu”. Wymienione powyżej nagrody są przyznawane z inicjatywy Izby Przemysłowo – Handlowej, we współpracy z Samorządem Terytorialnym (Miasta: Tarnowskie Góry, Radzionków, Gminy: Świerklaniec, Krupski Młyn) dla przedsiębiorstw, które prowadzą działalność gospodarczą lub mają siedzibę w wymienionych miastach oraz przyczyniają się do rozwoju gospodarczego, jak i promocji gminy czy miasta. 

Organizatorami Gali IPH są: Izba Przemysłowo Handlowa w Tarnowskich Górach wraz z Urzędem Miejskim w Tarnowskich Górach, Urzędem Miasta Radzionków, Urzędem Gminy Krupski Młyn, Urzędem Gminy Świerklaniec i Urzędem Miasta Miasteczko Śląskie oraz Starostwem Powiatowym w Tarnowskich Górach. 
Impreza ma charakter zamknięty. 
Osoby zainteresowane udziałem w Gali IPH 2017 prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Izby Przemysłowo – Handlowej w Tarnowskich Górach tel. (32) 287-21-31. 

Program Gali Izby Przemysłowo – Handlowej w Tarnowskich Górach: 
godz. 17.00 – przybycie gości na uroczystość 
godz. 17.30 – uroczyste otwarcie 
Cześć oficjalna
uroczyste wręczenie:
- odznaczeń państwowych i wojewódzkich 
- odznak KIG I IPH 
- statuetki Złota Gracja Biznesu 
- statuetki Dąb Biznesu 
- statuetki Spiżowy Jorg 
- statuetki Śrybny Gwarek 
- statuetek Kruszec Biznesu 
wystąpienie gości 
Część artystyczna 
ok. godz. 19.00 – występy zespołów i zabawa taneczna 
ok. godz. 23.00 – pokaz sztucznych ogni 
ok. 23.30 – 2.00 zabawa przy muzyce tanecznej