logo BIP UG Tworóg Logo UE
Zmień język: PL DE CZ EN

Aktualności [arch. 2010]

Pierwsze nieograniczone przetargi ustne na zbycie nieruchomości gruntowych

04.12 2010r.

WÓJT GMINY TWORÓG ogłasza PIERWSZE NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE NA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWYCH które odbędą się w dniu 22 listopada 2010 r.  w Sali Posiedzeń Rady Gminy Tworóg w budynku przy ul. Zamkowej 16.

  1. Godz. 10.30 - działka położona w Boruszowicach przy ul. Obrońców Pokoju
  2. Od godz. 10.45 - nieruchomości położone w Brynku pomiędzy ul. Tarnogórską a ul. Zamkową
  3. Od godz. 12.00 - nieruchomości położone w Tworogu przy ul. Kościuszki

czytaj więcej
04.12.2010r.
dodane przez: S. D.

Wygrana w konkursie Akademii Inspire

04.12 2010r.

Wójt Gminy zawiadamia, że dwie  pracownice urzędu zdobyły dla Gminy Tworóg I miejsce w ogólnopolskim konkursie Akademii Inspire w kategorii gmin wiejskich i miejsko-wiejskich.

Nagrodą jest m.in. ufundowanie gminnego geoportalu!!! Obecnie swoje geoportale posiadają jedynie większe miasta.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

04.12.2010r.
dodane przez: S. D.

"Dożynki Gminne" w Tworogu

04.12 2010r.

"Dożynki Gminne" w Tworogu są organizowane w cyklu imprez kulturalnych, w ramach projektu „Festiwal Kultury Powiatu Tarnogórskiego”.

Beneficjentem Projektu jest Powiat Tarnogórski oraz Partnerzy – Gminy Powiatu Tarnogórskiego, w tym Gmina Tworóg. Projekt zakłada realizację dziesięciu imprez kulturalnych, których głównym zadaniem jest prezentacja dorobku kulturalnego mieszkańców Powiatu.

czytaj więcej
04.12.2010r.
dodane przez: S. D.

Świadczenie poradnictwa prawnego i obywatelskiego

04.12 2010r.

„Świadczenie poradnictwa prawnego i obywatelskiego sposobem na wzmocnienie struktur administracji publicznej”

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Zgłoś się do Punktu Poradnictwa Otwartego w którym bezpłatnie będziesz mógł skorzystać z porady prawnej!

Adres PPO : Powiat tarnogórski – Kalety – ul. Żwirki i Wigury 2 /budynek Urzędu Miasta /

czytaj więcej
04.12.2010r.
dodane przez: S. D.

1 2
przeglądaj archiwalne Aktualności